Klamki z szyfratorem i aplikacją mobilną - idealne rozwiązanie dla najmu krótkoterminowego

Klamki z szyfratorem i aplikacją mobilną - idealne rozwiązanie dla najmu krótkoterminowego

Żyjemy w czasach, w których coraz więcej ludzi wynajmuje własne mieszkania na krótkoterminowe wakacje lub dla podróżujących biznesowych. Łatwość rezerwacji, przekazanie dostępu i prywatność stały się jednymi z najważniejszych aspektów w branży nieruchomości. Klamki z szyfratorem i aplikacją oferują idealne rozwiązanie dla wynajmu krótkoterminowego, ponieważ zapewniają wygodę i bezpieczeństwo zarówno dla wynajmujących, jak i najemców.

KLAMKI ZARZĄDZANE ZDALNIE

Klamki (szyldy) z szyfratorem i aplikacją (np. ELH-20H4, ELH-01H4, ELH-02H4, ELH-01-ON) oferują wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych klamek, które wymagają klucza do otwarcia drzwi. Po pierwsze, klamki z szyfratorem eliminują potrzebę posiadania klucza, co oznacza, że ​​najemcy nie muszą martwić się o jego utratę lub zapomnienie go w środku pokoju. Zamiast tego, najemcy mogą wprowadzić kod dostępu, aby otworzyć drzwi. Nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich wartościowych przedmiotów, ponieważ klucze nie mogą zostać skradzione i skopiowane, a dostęp jest ograniczony tylko do osób, które posiadają kod.

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA

Kolejną ich zaletą jest możliwość zdalnego zarządzania. Dzięki temu rozwiązaniu, zarządcy nieruchomości lub właściciele mogą łatwo zarządzać kodami dostępu, bez konieczności spotykania się osobiście z najemcami. Do dyspozycji mamy dwie darmowe aplikacje mobilne TTLock i TTHotel PMS do sterowania wszystkimi urządzeniami kontroli dostępu. 

TTLock

Aplikacja TTLock pozwala na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tradycyjnych kluczy. Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy m.in. kodów generowanych z aplikacji TTLock przesyłanych za pomocą wiadomości SMS.

TTHotel

TTHotel to lekkie oprogramowanie PMS (ang. Property Management System) dostępne na platformy Andorid, iOS oraz Windows (oprogramowanie desktopowe).

Aplikacja umożliwia zarządzanie rezerwacjami hotelowymi poprzez generowanie kodów dostępu, dodawanie kart zbliżeniowych, kontrolę zakwaterowania (wgląd w status pokoju) , czy zarządzanie personelem.

TTHotel to system oparty na chmurze zgodny ze standardem OWASP i certyfikowany przez organizację bezpieczeństwa.

Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy m.in. kodów generowanych z aplikacji przesyłanych za pomocą wiadomości SMS, a więc właściciele mieszkań mogą ustawić różne kody dla różnych najemców i łatwo zmieniać je, gdy najemca opuszcza nieruchomość. To właściwie eliminuje problem wymiany kluczy, który jest często kłopotliwy, czasochłonny i kosztowny.

SPRZĘT

Mimo zaawansowanej technologii, urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze, a przy tym solidnie wykonane i bardzo eleganckie.

   Klamka elektroniczna Bernstein EL-01-ON
     Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-20H4
       Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-01H4
         Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-02H4