Szyld z kontrolą dostępu Eura ELH-80B9 SILVER z klawiaturą dotykową, sterowaniem SMS, czytnikiem Mifare, modułem Bluetooth i u

849,00 zł
719,00 zł Zniżka 130,00 zł
Brutto
WE1A7009
Ilość
Kup teraz, a otrzymasz jutro!

Szyld (klamka) z kontrolą dostępu Eura ELH-80B9 silver dedykowany jest wszystkim właścicielom mieszkań i apartamentów na wynajem. Dzięki aplikacji mobilnej TTLock pozwalającej na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tradycyjnych kluczy. Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy kodów generowanych z aplikacji TTLock przesyłanych m.in na telefony.

JEDNA APLIKACJA - WIELE MOŻLIWOŚCI

TT-LockDarmowa aplikacja mobilna TTLock dostępna jest na platformy iOS i Android. Umożliwia bezpośrednie sterowanie szyldem za pomocą Bluetooth, wysyłanie cyfrowych kluczy dostępu oraz kodów z różnymi rodzajami uprawnień.

Cyfrowe klucze dostępu przeznaczone są dla innych użytkowników aplikacji, najczęściej wykorzystywane są przez pracowników obsługi obiektu. Klucze dostępne są z pozycji aplikacji i umożliwiają otwieranie zamka będącego w zasięgu nadajnika Bluetooth.

Kody dostępu przeznaczone są dla gości - generowane w aplikacji mobilnej mogą być wysyłane za pomocą wiadomości SMS, e-mail lub aplikacji WeChat. Wiadomość z kodem można dowolnie edytować, uzupełniając ją o ważne informacje np. kod do domofonu czy hasło do sieci WiFi. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wygenerowania różnych rodzajów kodów m.in. stałych, czasowych, czy jednorazowych.

Aplikacja TTLock umożliwia dodania do szyldu kluczy zbliżeniowych (breloków zbliżeniowych) pracujących w standardzie Mifare 13,56 MHz. Ponadto istnieje możliwość wglądu w dziennik rezerwacji, dodawania/ usuwanie przyznanych dostępów tj. kluczy cyfrowych, kodów.

PROSTY MONTAŻ

Szyld z kontrolą dostępu Eura "ELH-80B9 silver" w prosty sposób ogranicza dostęp do pomieszczeń osobom nieuprawnionym. Kontroler dostępu przeznaczony jest do montażu wewnętrznego, zarówno w drzwiach otwieranych na lewo, jak i prawo, a uniwersalny rozstaw śrub mocujących 38~40,5 mm w większości przypadków pozwala na wykorzystanie zamka już zamontowanego w drzwiach.

JAK TO DZIAŁA?

Na korpusie szyldu znajduje się dotykowy szyfrator z wbudowanym czytnikiem kluczy zbliżeniowych (breloków/ pastylek, urządzenie nie obsługuje kart) oraz modułem Bluetooth. Po zbliżeniu breloka RFID do czytnika lub wpisaniu kodu do szyfratora, następuje podanie impulsu z modułu kontroli dostępu, po czym serwomotor odblokowuje przekładnię mechaniczną, umożliwiając tym samym otwarcie drzwi poprzez normalne przyciśnięcie klamki na szyldzie zewnętrznym. Okres oczekiwania na wciśnięcie klamki ustawiony jest fabrycznie na ok. 5 sekund, po tym czasie następuje ponowna blokada przekładni i przejście zamka w stan oczekiwania na podanie kolejnego impulsu.

UWAGA: szyld z kontrolą dostępu do prawidłowej pracy nie wymaga podłączenia do Internetu.

Od strony wewnętrznej lokalu zawsze istnieje możliwość otwarcia drzwi poprzez zwykłe naciśnięcie klamki. Po zamknięciu otwartych drzwi następuje natychmiastowe zadziałanie mechanizmu zapadki, uniemożliwiając otwarcie drzwi od zewnątrz bez zbliżenia breloka lub wprowadzenia kodu. W przypadku rozładowania baterii lub awarii istnieje możliwość otwarcia zamka przy użyciu zwykłego klucza mechanicznego, którego 2 sztuki znajdują się na wyposażeniu każdego zestawu.

Szyld zamka elektromechanicznego Eura "ELH-80B9 silver" zasilany jest 4 alkalicznymi bateriami 1,5 V typu AA i na jednym komplecie baterii może pracować ok. 1 roku. Wersja kolorystyczna szyldu: srebrny.

Zarządzaj rezerwacją z dowolnego miejsca na świecie!

WYMIARY

WE1A7009

Opis

Napięcie zasilania
6 V DC
Rodzaj zasilania
Baterie lub zasilacz (4 x AA 1,5V)
Sterowanie aplikacją z telefonu
Tak
Materiał obudowy
Stop cynku
Kontrola dostępu
Szyfrator
Czytnik zbliżeniowy
Tak
Czytnik linii papilarnych
Nie
Rodzaj czytnika
Mifare
Współczynnik ochrony
IP20
Pobór prądu - czuwanie / praca
18 μA / 95 mA
Przeznaczenie do drzwi
Lewe / prawe
Czas trwania impulsu zwalniającego
Około 0,5 sek.
Bleutooth
Tak
Zalecane miejsce instalacji
wewnątrz pomieszczeń
Wymiary szyldu wewnętrznego (W x SZ x G)
152 x 76 x 70 mm
Wymiary szyldu zewnętrznego (W x SZ x G)
154 x 74 x 74 mm
Waga netto
1660 g
Temperaturowy zakres pracy
-10ºC ~ +70ºC

To może się przydać

Komentarze

Oceń 

2021-06-16

Świetna

Klamka została zamontowana w apartamencie w Bułgarii. I jestem zachwycona. Każdy klient przed przyjazdem otrzymuje kod wejścia. I dzień po jego wyjeździe kod dezaktywuje się. Obecnie planuję dokupić bramkę. Jednak z tą klamką mam pewność, że jeżeli będzie problem z internetem lub prądem. Klamka spełni swoja rolę i o danym czasie uruchomi kod a potem go wyłączy. POLECAM

Napisz swoją opinię

Szyld z kontrolą dostępu Eura ELH-80B9 SILVER z klawiaturą dotykową, sterowaniem SMS, czytnikiem Mifare, modułem Bluetooth i u

Napisz swoją opinię