Klamka elektroniczna Bernstein EL-01-ON - z dotykową klawiatura, szyfratorem Mifare, osbługiwaną aplikacją TTLock

C91A751

Nowy produkt

Inteligentna klamka z kontrolą dostępu BERNSTEIN EL-01-ON dedykowany jest wszystkim właścicielom mieszkań i apartamentów na wynajem. Dzięki aplikacji mobilnej TTLock pozwalającej na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tradycyjnych kluczy. Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy kodów generowanych z aplikacji TTLock przesyłanych na telefony.

Więcej szczegółów

Oczekujemy na dostawę

749,00 zł

Opis produktu

JEDNA APLIKACJA - WIELE MOŻLIWOŚCI

Darmowa aplikacja mobilna TTLock dostępna jest na platformy iOS i Android. Umożliwia bezpośrednie sterowanie klamką za pomocą Bluetooth, wysyłanie cyfrowych kluczy dostępu oraz kodów z różnymi rodzajami uprawnień.

Cyfrowe klucze dostępu przeznaczone są dla innych użytkowników aplikacji, najczęściej wykorzystywane są przez pracowników obsługi obiektu. Klucze dostępne są z pozycji aplikacji i umożliwiają otwieranie zamka będącego w zasięgu nadajnika Bluetooth.

Kody dostępu przeznaczone są dla gości - generowane w aplikacji mobilnej mogą być wysyłane za pomocą wiadomości SMS, e-mail lub aplikacji WeChat. Wiadomość z kodem można dowolnie edytować, uzupełniając ją o ważne informacje np. kod do domofonu czy hasło do sieci WiFi. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wygenerowania różnych rodzajów kodów m.in. stałych, czasowych, czy jednorazowych.

Aplikacja TTLock umożliwia dodania do klamki kluczy zbliżeniowych (breloków zbliżeniowych) pracujących w standardzie Mifare 13,56 MHz. Ponadto istnieje możliwość wglądu w dziennik rezerwacji, dodawania/ usuwanie przyznanych dostępów tj. kluczy cyfrowych, kodów czy kart zbliżeniowych.

PROSTY MONTAŻ

Urządzenie w prosty sposób ogranicza dostęp do pomieszczeń osobom nieuprawnionym. Kontroler dostępu przeznaczony jest do montażu wewnętrznego, zarówno w drzwiach otwieranych na lewo, jak i prawo, a uniwersalny rozstaw śrub mocujących 38~40,5 mm w większości przypadków pozwala na wykorzystanie zamka już zamontowanego w drzwiach.

bluetooth 4

JAK TO DZIAŁA?

Na korpusie klamki znajduje się dotykowy szyfrator z wbudowanym czytnikiem kluczy zbliżeniowych (breloków/ pastylek) oraz modułem Bluetooth. Po zbliżeniu breloka RFID do czytnika lub wpisaniu kodu do szyfratora, następuje podanie impulsu z modułu kontroli dostępu, po czym serwomotor odblokowuje przekładnię mechaniczną, umożliwiając tym samym otwarcie drzwi poprzez normalne przyciśnięcie klamki po stronie zewnętrznej. Okres oczekiwania na wciśnięcie klamki ustawiony jest fabrycznie na ok. 5 sekund, po tym czasie następuje ponowna blokada przekładni i przejście zamka w stan oczekiwania na podanie kolejnego impulsu.

Uwaga: klamka z kontrolą dostępu do prawidłowej pracy nie wymaga podłączenia do Internetu.

Od strony wewnętrznej lokalu zawsze istnieje możliwość otwarcia drzwi poprzez zwykłe naciśnięcie klamki. Po zamknięciu otwartych drzwi następuje natychmiastowe zadziałanie mechanizmu zapadki, uniemożliwiając otwarcie drzwi od zewnątrz bez zbliżenia karty lub wprowadzenia kodu. W przypadku rozładowania baterii lub awarii istnieje możliwość otwarcia zamka przy użyciu zwykłego klucza mechanicznego, którego 2 sztuki znajdują się na wyposażeniu każdego zestawu.

Klamka elektromechaniczna zasilana jest 4 alkalicznymi bateriami 1,5 V typu AA i na jednym komplecie baterii może pracować ok. 1 roku. Wersja kolorystyczna klamki: czarna.

Zarządzaj rezerwacją z dowolnego miejsca na świecie - to proste!

W komplecie:

  • klamka z elektronicznym modułem kontroli dostępu oraz wbudowaną wkładką patentową,
  • klamka wewnętrzna z komorą bateryjną i modułem programowania,
  • 2 klucze do ręcznego otwierania drzwi w przypadku awarii,
  • elementy montażowe,
  • instrukcja montażu, programowania i obsługi w języku polskim.

PLIKI DO POBRANIA

INSTRUKCJA OBSŁUGI KLAMKI

Specyfikacja technicza

Napięcie zasilania 6 V DC
Rodzaj zasilania Baterie lub zasilacz (4 x AA 1,5V)
Sterowanie aplikacją z telefonu Tak
Materiał obudowy Stal malowana proszkowo
Szyfrator Tak
Czytnik zbliżeniowy Tak
Rodzaj czytnika Mifare
Współczynnik ochrony IP20
Pobór prądu - czuwanie / praca 18 μA / 95 mA
Przeznaczenie do drzwi Lewe / prawe
Czas trwania impulsu zwalniającego Około 0,5 sek.
Bluetooth Tak
Moc nadajnika bluetooth 2 dBi
NFC Tak
Zalecane miejsce instalacji wewnątrz pomieszczeń
Temperaturowy zakres pracy -10ºC ~ +45ºC

Produkty powiązane

28 innych produktów w tej samej kategorii: