










Wideodomofon Eura VDP-50A3 PROXIMA CZARNY z dodatkowym MONITOREM VDA-45A3 z serii EURA CONNECT to jednorodzinny, czterożyłowy zestaw. Jest rozwiązaniem, które łączy w sobie zdalną obsługę strefy wejścia na posesję z klasycznym bramofonem video.
Unifon Eura ADA-50A3 to z pozoru standardowa słuchawka domofonowa. Novum jest wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala na obsługę urządzenia za pomocą aplikacji Eura Connect dostępny na platformie Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej następuje równoległe wywołanie na unifonie, monitorze i smartfonie z aplikacją Eura Connect. Dzięki aplikacji możemy zdalnie odbierać połączenia z kasety zewnętrznej oraz sterować ryglem.
Monitor VDA-45A3 umożliwia obsługę jednego wyjścia poprzez bezpośrednie sterowanie ryglem elektromagnetycznym, a ekran LCD o przekątnej 7'' zapewnia znakomitą jakość obrazu. Ponadto umożliwia regulację głośności oraz ustawienia parametrów obrazu. Urządzenie umożliwia wybór 1 z 16 melodii gongu.
Kaseta zewnętrzna VDA-79A3 to standardowa kaseta serii Eura Connect, kompatybilna z innymi urządzeniami z tej linii. Posiada dobrej jakości kamerę, dodatkowo wyposażoną w 5 diod LED świecących na biało, co umożliwia dyskretny podgląd w nocy. Kolorowa kamera z matrycą 420TVL zapewnia wysoką jakość obrazu. Bramofon wykonany jest z lakierowanego aluminium i posiada IP44, który świadczy o odpowiedniej odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Co więcej, kaseta wyposażona jest w daszek ochronny.
Darmowa aplikacja Eura Connect dostępna na platformy iOS i Android pozwala na:
Opis
Specyficzne kody