Wyposażenie Airbnb Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Wyposażenie Airbnb

Jesteś właścicielem nieruchomości na wynajem? Posiadasz apartament, mieszkanie lub domek? Świetnie! Pamiętaj o tym, że istnieje kilka rozwiązań, które mogą zwiększyć atrakcyjność i bezpieczeństwo twojego lokalu. Zaopatrz lokal w podstawowe czujniki bezpieczeństwa, takie jak: czujniki czadu, gazu i dymu. To podstawowe urządzenia gwarantujące bezpieczeństwo.

Urządzenia zwiększające komfort pracy wynajmowanych lokalach

Podstawowy sejf na klucze jest już powszechnym rozwiązaniem. Montowany zwykle w okolicy drzwi jest solidną skrytką na kluczę do wynajmowanego mieszkania. Gość otrzymuje wówczas kod smsem, mailem lub telefonicznie, dzięki któremu może otworzyć sejf i odebrać klucze niezależnie od pory przyjazdu.

Bardziej zaawansowanych rozwiązaniem są klamki elektroniczne z szyfratorem (szyldy) i zamki szyfrowe sterowane aplikacją mobilną. Dają one możliwość pełnej kontroli przy wykorzystaniu telefonu, który zazwyczaj trzymamy w kieszenie lub torebce. Urządzenia działają zwykle w oparciu o darmową aplikację mobilną (TTLock), którą sparuje się (łączy) z dowolną liczbą urządzeń. Jeżeli dysponujemy kilkoma lub kilkunastoma lokalami lub domkami to możemy swobodnie zarządzać dostępem do nich jedną aplikacją. Aplikacja umożliwia generowanie kodów czasowych ( dla gości) i stałych dla personelu ( np. dla os. sprzątających, serwisantów).