Drogi użytkowniku. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, jest równoznaczne z akceptacją warunków stosowania plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności naszego sklepu.
Klamki z kontrolą dostępu
Czad to bezbarwny, bezwonny i niezwykle niebezpieczny gaz, który może spowodować zatrucie organizmu i prowadzić nawet do śmierci. W celu zapobiegania takim sytuacjom, stworzono czujniki czadu, które są niezwykle ważnym narzędziem w kwestii bezpieczeństwa.
Domofony i wideodomofony zapewniają nam wygodę podczas otwierania furtki lub bramy, znacznie zwiększają nasze bezpieczeństwo, minimalizując ryzyko wtargnięcia intruzów na posesję. Nic dziwnego, że są chętniej wybierane niż tradycyjne dzwonki. Po wyborze urządzenia następuje moment montażu, aby uniknąć ewentualnych błędów, a co za tym idzie, dodatkowych kosztów, należy się do niego odpowiednio przygotować. Poniżej przedstawiamy najczęstsze błędy przy instalacji domofonów i wideodomofonów.
Decydując się na zakup domofonu i wideodomofonu często nie bierzemy pod uwagę sposobu montażu i dobraniu właściwych przewodów. Skupiamy naszą uwagę na możliwościach i funkcjach , które oferuje nam sprzęt, zupełnie zapominając o przewodach i zasilaczach, które łączą całość.