Filtry

Włączone filtry:

Czujnik gazu Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 109,00 zł W magazynie

  Czujnik gazu Eura GD-01A2 służy do ciągłego monitorowania obecności gazu ziemnego w otaczającym go powietrzu oraz wykrywania i alarmowania o przekroczeniu maksymalnego bezpiecznego stężenia tego gazu. Instaluje się go w pomieszczeniach zamkniętych, w których istnieje prawdopodobieństwo wycieku gazu z instalacji lub urządzeń nim zasilanych. 

  109,00 zł
  W magazynie
 • 61,00 zł W magazynie

  Sygnalizator gazu GD-02A4 służy do ciągłego monitoringu obecności gazów wybuchowych w otaczającym go powietrzu oraz wykrywania i alarmowania o przekroczeniu maksymalnego bezpiecznego stężenia takich gazów. Instaluje się go w pomieszczeniach zamkniętych, w których istnieje prawdopodobieństwo wycieku gazu z instalacji lub urządzeń nim zasilanych. 

  61,00 zł
  W magazynie
 • 91,80 zł W magazynie

  Sygnalizator gazu GD-05A2 służy do ciągłego monitoringu obecności gazów wybuchowych w otaczającym go powietrzu oraz wykrywania i alarmowania o przekroczeniu maksymalnego bezpiecznego stężenia takich gazów. 

  91,80 zł
  W magazynie
 • 75,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Super oferta

  Sygnalizator gazu GD-00A2 służy do ciągłego monitoringu obecności gazów wybuchowych w otaczającym go powietrzu oraz wykrywania i alarmowania o przekroczeniu maksymalnego bezpiecznego stężenia takich gazów. 

  75,00 zł
  Kup teraz Więcej
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów