Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-20H4, RFID, IP65
   Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-20H4, RFID, IP65
   Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-20H4, RFID, IP65

   Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-20H4, RFID, IP65

   749,00 zł
   Brutto
   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 749,00 zł
   Wysyłka 24h!
   Ilość
   H41A720
   20 items

   Klamka elektroniczna z kontrolerem dostępu Eura „ELH-20H4” przeznaczona jest do zastosowań w hotelach i apartamentach na wynajem. Firmware urządzenia wspiera równocześnie dwa systemy obsługi – TTLock oraz TTHotel.

   Dzięki aplikacji mobilnej pozwalającej na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tradycyjnych kluczy. Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy kodów generowanych z aplikacji przesyłanych m.in na telefony.

   Klamka z kontrolą dostępu do prawidłowej pracy nie wymaga podłączenia do Internetu. Natomiast zastosowanie bramki WiFi w systemie znacznie rozszerza jego funkcjonalność.

   JAK TO DZIAŁA?

   Na korpusie klamki znajduje się dotykowy szyfrator z wbudowanym czytnikiem kluczy zbliżeniowych (breloków/ pastylek) oraz modułem Bluetooth. Po zbliżeniu klucza zbliżeniowego do czytnika lub wpisaniu kodu do szyfratora, następuje podanie impulsu z modułu kontroli dostępu, po czym serwomotor odblokowuje przekładnię mechaniczną, umożliwiając tym samym otwarcie drzwi poprzez normalne przyciśnięcie klamki po stronie zewnętrznej. Okres oczekiwania na wciśnięcie klamki ustawiony jest fabrycznie na ok. 5 sekund, po tym czasie następuje ponowna blokada przekładni i przejście zamka w stan oczekiwania na podanie kolejnego impulsu.

   Od strony wewnętrznej lokalu zawsze istnieje możliwość otwarcia drzwi poprzez zwykłe naciśnięcie klamki. Po zamknięciu otwartych drzwi następuje natychmiastowe zadziałanie mechanizmu zapadki, uniemożliwiając otwarcie drzwi od zewnątrz bez zbliżenia karty lub wprowadzenia kodu. W przypadku rozładowania baterii lub awarii istnieje możliwość otwarcia zamka przy użyciu zwykłego klucza mechanicznego, którego 2 sztuki znajdują się na wyposażeniu każdego zestawu.

   Klamka elektromechaniczna zasilana jest 4 alkalicznymi bateriami 1,5 V typu AA i na jednym komplecie baterii może pracować ok. 1 roku. Wgląd w status naładowania baterii dostępny jest w aplikacji po synchronizacji z klamką okresowo (za pomocą Bluetooth) lub w czasie rzeczywistym (po zastosowaniu bramek WiFi w systemie).

   Aplikacja mobilna - TTLock

   Aplikacja TTLock pozwala na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tradycyjnych kluczy.
   Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy m.in.:

   • kodów generowanych z aplikacji TTLock przesyłanych za pomocą wiadomości SMS,
   • cyfrowych kluczy dostępu,
   • kart zbliżeniowych,
   • odcisków palców.

   Aplikacja mobilna - TTHotel

   TTHotel to lekkie oprogramowanie PMS (ang. Property Management System) dostępne na platformy Andorid, iOS oraz Windows (oprogramowanie desktopowe).

   Aplikacja umożliwia zarządzanie rezerwacjami hotelowymi poprzez generowanie kodów dostępu, dodawanie kart zbliżeniowych, kontrolę zakwaterowania (wgląd w status pokoju), czy zarządzanie personelem.

   TTHotel to system oparty na chmurze zgodny ze standardem OWASP i certyfikowany przez organizację bezpieczeństwa.

   UNIWERSALNY MONTAŻ

   Inteligentna klamka ELH-20H4 posiada uniwersalny rozstaw śrub ściągających 38~40,5 mm (1).

   W większości przypadków pozwala ona na wykorzystanie najbardziej popularnych wkładek wpuszczanych o standardzie 72 mm - 92 mm (2) fabrycznie zamontowanych w drzwiach.

   Inteligentne klamki ELH-20H4 idealnie nadają się do montażu w drzwiach profilowych.

   W większości przypadków pozwala ona na wykorzystanie najbardziej popularnych wąskoprofilowych wkładek wpuszczanych o standardzie 90 mm (1) fabrycznie zamontowanych w drzwiach.

   Uwaga: Nie zaleca się montażu w drzwiach bezprzylgowych.

   Orientacja drzwi nie ma znaczenia, inteligentne klamki mogą być montowane w drzwiach otwieranych:

   • na lewo, do wewnątrz,
   • na prawo, do wewnątrz,
   • na prawo, na zewnątrz,
   • na lewo, na zewnątrz.

   WYMIARY

   WIDEOINSTRUKCJA MONTAŻU

   Eura
   H41A720

   Opis

   Rodzaj zasilania
   Baterie alkaliczne (4 x AA 1,5V)
   Sterowanie aplikacją z telefonu
   Tak
   Materiał obudowy
   Stop cynku
   Kontrola dostępu
   2w1
   Czytnik RFID
   Szyfrator
   Czytnik zbliżeniowy
   Tak
   Współczynnik ochrony
   IP65
   Przeznaczenie do drzwi
   Lewe / prawe
   Kolor obudowy
   Czarny

   Specyficzne kody

   Klamka z kontrolą dostępu Eura ELH-20H4, RFID, IP65

   749,00 zł
   Brutto
   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 749,00 zł